اخبار برگزیده

اساسنامه گروه فیلم سازی هاوری

 1      گروه فیلم سازی هاوری به صورت گروهی در زمینه تهیه  فیلم کوتاه , سریال , مستند , فیلم بلند , کلیپ های تصویری , آرمهای شبکه ای و هرگونه فعالیت در زمینه تولید محصولات سینمایی و تلویزیونی فعالیت خواهد داشت .

2      جلسات کارگروه به صورت هفتگی روزهای پنج شنبه  راس ساعت 11 صبح برگذار خواهد شد که حضور اعضای گروه الزامی خواهد بود . در جلسه برگذار شده موارد مربوط به فعالیت و پیشرفت گروه , ایده های جدید فیلم و همچنین تحلیل و بحث در مورد فیلم های سینمایی و دیگر آثار هنری مطرح خواهد شد .

3      اعضای گروه در هر پروژه می توانند به دلخواه سمت و رؤس فعالیتهای خود را انتخاب کرده و در این زمینه هیچ محدودیتی وجود ندارد

4      اعضا میتوانند در جلسات هفتگی پروژه وایده های خود را مطرح کرده و از هم فکری و کمک بقیه اعضا در جهت تکمیل پروژه خود بهره مند شوند . بدیهی است هر کدام از اعضای گروه در صورت فعالیت بر یک پروژه تولیدی از طرف دیگر اعضای گروه چه به صورت عملی و چه به صورت استراتژیکی و تکنیکی مورد حمایت و همکاری قرار خواهد گرفت .

5      پیوستن هر عضو جدید به گروه در صورت احراز شرایط وشخصیت هنری و تخصص ایشان و در صورت موافقت کل اعضای گروه با صد در صد آرا و در صورت تشخیص در پیشبرد اهداف گروه امکان پذیر خواهد بود .

6      گروه هاوری دارای محدودیت زمانی و مکانی نبوده و در هر جایی امکان فعالیت و کار بر روی پروژه های سینمایی و تلویزیونی با توجه به شرایط , امکانات و مقتضیات اعضای گروه را خواهد داشت .

7      برای کلیه اعضای گروه کارتهای عضویت با مدت اعتبار 6 ماهه صادر خواهد شد و بدیهی است در صورت عدم فعالیت عضو محترم کارت عضویت ایشان ازبعد پایان دوره از درجه اعتبار ساقط شده و تمدید نخواهد شد .

8      وبلاگ گروه هاوری با مشارکت اعضای گروه جهت فعالینهای تخصصی آن راه اندازی شده که اعضای گروه بسته به سلیقه و کارآیی تخصصی خود می توانند دردرج موضوعات دلخواه خود مشارکت داشته باشند .

9      عضویت در گروه هاوری به صورت دلخواه و داوطلبانه بوده و در صورت موافقت کلیه اعضا می باشد و بدیهی است که عضویت در گروه به منزله استخدام و یا احقاق حق و حقوقاتی برای عضو نبوده و ادامه عضویت مشروط به فعالیت و حضور هنری در گروه خواهد بود

10  در صورت محجوریت و یا نقل مکان هر کدام از اعضای گروه میتوانند از طریق وبلاگ اختصاصی گروه کما فی سابق به ادامه فعالیت و ارایه پروژه های خود ادامه داده و بدیهی است که از کلیه حمایتهای گروه برخوردار خواهد بود.


اساسنامه گروه فیلم سازی هاوری

اساسنامه گروه فیلم سازی هاوری

اساسنامه گروه فیلم سازی هاوری

 


منبع این نوشته : منبع
آخرین جستجو شده ها